Yeni nesil Oyun canavarları Gigabyte P35W

by admin
Gigabyte P35W

Oyun bilgisayarlarının masaüstünden dizüstüne kaymasından sonra, tasarım olarak kalın modellere gözümüz alışmış olacak ki, ince tasarımlar görünce şaşırmıyor değiliz. İşte Gigabyte P35W ince bir tasarımla oyun canavarı olarak karşımızda.

Teknik özellikleriyle güçlü bir duruş sergileyen Gigabyte P35W bunu ince tasarımı ile destekleyerek serinin önceki modeli gibi iyi bir çizgi yakalamış. Böylece dizüstünün taşınabilirliğini kolaylaştırmayı amaçlayan Gigabyte bunu başarmış gözüküyor. Bunun yanı sıra donanımında barındırdığı bir çok güçlü bileşen sayesinde alınacak performans hiç de yabana atılacak cinsten değil.

Gigabyte P35W 2.1 cm kalınlığıyla karşımıza çıkan Gigabyte P35W ince ekranıyla da dikkat çekici. Bir oyun bilgisayarına göre tasarım konusunda baya iyi bir iş çıkaran Gigabyte, taşınabilir bir şey yapmak istemiş ki ağırlığı 2000 gramı geçmemiş. Bu yönüyle bir çok oyun severin beğenisini kazanacağının altını çizmeden geçmeyelim.

Daha modifiye tasarımlardan uzak duran Gigabyte, diğer özellikleri itibariyle sade bir çizgiyi takip etmiş. Ekranın etrafını çevreleyen kalın çerçevenin ne amaçla orada durduğunu hala çözebilmiş değiliz. Klavye kullanımı çok rahat ancak ışıklandırma ve multimedya tuşları konusunda bir adım atılmamış. Aydınlatmanın renk seçeneği yok ve klavyenin üstünde bulunun multimedya kısmı es geçilmiş.

Gigabyte P35W Tasarımını böylece bırakıp teknik özelliklerine değinelim birazda, teknik özellikleri tasarımını bile gölgede bırakacak şekilde diyebiliriz. İ7 işlemciye sahip Gigabyte P35W turbo moda alındığında 3.50 Ghz hıza ulaşabiliyor. Ram desteğini de 16 GB tutarak hız konusunda kullanıcılarına geniş bir hareket alanı bırakmış. Sabit disk boyutu 1 TB olan Gigabyte P35W, 256 GB mSATA’yı bünyesinde barındırıyor.

 

gigabayt laptop

En dikkat çekici nokta ise ekran kartının olduğu haznede. Nvidia GeForge GTX 870M ve 6 GB’lik kapasite ile günün ötesi düşünülmüş. Bir çok oyunu Hardcore grafik modunda oynayabileceğiniz bu teknik donanım ile bir oyun canavarına dönüşen Gigabyte P35W, oyun severlerin mutlaka incelemesi gereken bir dizüstü bilgisayar.

Gigabyte P35W Tasarımındaki kullanışsızlığı ve kalın ekran çerçevesini görmezden gelirsek bir oyun canavarı olarak görebileceğiniz Gigabyte P35W, taşınabilirliği ve sunduğu yüksek performans ile oyun severlerinin birincil tercihleri arasında yer alabilir.

 

Related Posts

Leave a Comment