Vodafone Smart 4 Power incelemesi

by admin
Vodafone Smart 4 Power

Türkiye’nin ilk yerli 4G özellikli cep telefonunu tanıtan Vodafone, Smart 4 Power ile piyasayı yoklamaya hazırlanıyor. Türkiye’de 4G şebekesinin olmaması, fakat yurt dışına çıkan kullanıcıların tarifelerine büyük kolaylık sağlayan bu uygulama ile Vodafone bir ilke imza atma başarısı gösterdi.
Vodafone Smart 4 Power avantajlı kampanyası ve çok uygun olan fiyatı ile de dikkat çeken bir telefon konumunda. Değiştirme ve yeni kullanıma teşvik amacı güden bu avantajlı kampanya ile, yüksek bir gelir elde etmeyi planlayan Vodafone, bakalım kullanıcılara nasıl bir telefon sunuyor, detaylıca inceleyelim.

Vodafone Smart 4 Power

Smart 4 Power, 5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve 9.5 mm kalınlığında, ağırlığı ise 162 gram. 540×960 piksel çözünürlüğe sahip olan Smart 4 Power, 220 ppi piksel görüntü yoğunluğu sunuyor. Arka kapağı çıkarılabilme fonksiyonuna sahip ancak sabit bir bataryaya sahip olan Smart 4 Power, 3000 mAh kapasiteli bataryası ile 18 saat konuşma süresi vadediyor, bu özelliğiyle piyasada bir çok telefona kafa tutabilecek kapasitede olan Smart 4 Power, 4G açık iken bu süreyi 12 saate indirgiyor.

Teknik özellikleri itibariyle Android 4.4 sürümü ile kullanıcılara sunulacak olan Smart 4 Power, 16 GB kapasitesinde Sandisk microSD kartı kullanıcılarına hediye olarak sunuyor. Telefonun dahili hafıza kapasitesi ise 4 GB boyutunda. 4 çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM ile desteklenen telefon 1.3 Ghz frekans hızı için yeterli kapasitede performans sunuyor. Hem ön, hem de arka kameraya sahip olan telefonun, ön kamerası 0.3 arka kamerası ise 5 MP seviyesinde tutulmuş.


Fiyatına bakıldığında gerçekten başarılı bir tasarım ve performans sunan Vodafone Smart 4 Power, orta seviye bir telefon olmasına rağmen, yeni çıkan telefonlara kafa tutabilecek bir kaç özelliği ile bu fiyat aralığında telefon arayanların birincil tercihi olabilir. Telefonun satış fiyatı ise 599 TL. Avantajlı kampanya seçeneği ile bir çok kişinin rahatlıkla sahip olacağı bu telefonu, kısa bir süre sonra bir çok kişinin elinde görmeniz mümkün.

 

Related Posts

Leave a Comment