Samsung Galaxy Mega 2 incelemesi

by admin
Galaxy Mega 2

Samsung Sonunda Galaxy Mega 2’yi Duyurdu.

Samsung nihayet Galaxy Mega’nın bir üst versiyonu olan Galaxy Mega 2 ‘yi bugün yapılan açıklamayla sitesinden duyurdu.Gelin bu telefonu birlikte inceleyelim.
Samsung Galaxy Mega 2 geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy Mega’nın bir üst versiyonu. Geçen yıl Galaxy Mega 5,8-inç modeli ve 6.3-inçlik model olmak üzere iki boyutta geldi fakat bu yıl sadece bir model olacak.Bu yıl piyasaya sürülecek olan model geçen seneki iki modelin özelliklerini barındıran 6-inçlik ekrana sahip bir telefon olarak karşımıza çıkacak.Bu 6-inç ekran çok etkileyici olmasa da çoğu normal kullanıcı için ideal olduğunu söyleyebiliriz.Bunların yanı sıra , 8MP arka kamera ve 2.1MP ön kameraya sahip olan Galaxy Mega 2 sizlere selfie için çok iyi bir olanak sunuyor.Ayrıca , 16GB genişletilebilen hafızaya sahip Mega 2 ‘nin 1.5RAM ve 1.5 GHz işlemcisi var.
Galaxy Mega 2 ile ilgili diğer bir ayrıntı ise ; LTE yeteneklerinin oldukça iyi olması ve bu akıllı telefon piyasaya 2 renk seçeneğiyle sunulacak : “Kozmik Siyah” ve “Blizzard Beyaz”.Tayland da satışa sunulan ürünün yakında diğer ülke pazarlarında da sunulacağı siteden yapılan resmi açıklamayla kullanıcılara duyuruldu.

Galaxy Mega 2

Samsung ‘ un Tayland sitesi fiyatlandırma ve kullanabilirlik açısından herhangi bir detay vermeden ürünü listeledi.Galaxy Mega 5.8 şu an Malezya mağazalarında satışa hazır konumda.
Samsung Galaxy Mega 2 artık resmen Tayland listelenmiş olduğunu düşünüldüğünde, yeni phabletin yakında Hint kıyılarına ulaşması bekleniyor.
Samsung Galaxy Mega 2 (SM-G750F) 6-inç TFT HD (720×1280 piksel) ekran çözünürlüğüne sahip. 1.5GB RAM ile birleştiğinde bir 1.5GHz dört çekirdekli (belirtilmemiş chipset) işlemci tarafından güçlendirilmektedir.

Bağlantı yönünden incelendiğinde , akıllı telefon LTE, 3G, Wi-Fi 802.11 b / g / n, Mikro-USB, GPS, Glonass, NFC ve Bluetooth seçeneklerini sunuyor. Özellikle, Galaxy Mega 2 Malezya’da tek bir SIM aygıt olarak listelenir; fakat geçen yıl Hindistan da Samsung’un Galaxy Mega 5.8 ‘i çift SIM desteğiyle başlatmasından dolayı , bu modelde de Hint pazarı için çift SIM destekli bir akıllı bir telefon olacağını tahmin etmekteyiz.

Son zamanlarda , Google’ın Android telefonlarıyla girmiş olduğu rekabetten ötürü Samsung Hindistan’da resmen akıllı telefon fiyatlarını indirdi.Kabaca bir hesaplama yapıldığında %33’lük bir indirim söz konusu Hint pazarında.

Related Posts

Leave a Comment