Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken Filmler

by admin

1. Scarface – Yaralı Yüz

scarface-izle-e1376335707207-125x160

Fidel Castro, Küba’da istenmeyen rejim muhaliflerine Amerika’ya göç etme hakkı verir. Küba’ya göç edecek olan binlerce insanın arasında azılı suçlular ve akıl hastaları da mevcuttur. Bu azılı suçluların en tanınanlarından Tony Montana da yakın dostu Manny Ribera ile Miami’ye göç eder. Montana kendisini ülkenin uyuşturucu babalarından birisi olan Frank Lopez’in yanında bulur. Montana’nın ise geldiği yerlerden daha yükseklere gitmek yönünde oldukça iddialı ve cesur amaçları vardır.

Scarface Türkçe Dublaj İzle

2. 12 Kızgın Adam

İçerik4-119x125

Genç bir adam babasını öldürme suçuyla yargılanmaktadır.12 tane jüri tartışmak için bir odada toplanırlar.Bu jürilerden 11 tanesi çocuğun suçlu olduğunu söyler ama 8. jüri(HENRY FONDA) suçsuz olduğunu söyler.Diğer jüriler ona kararını değiştirmesinde ısrar etmektedir ama tartışmadan kararını değiştirmeyecektir çünkü boş yere masum bir çocuğu ölüme göndermek istememektedir.Sadece bir odada geçen ve sadece konuşma üzerine yapılmış ve klasikler arasına girmiş Sidney Lumet in başyapıtı, sinema tarihinin en önemli filmleri arasında gösterilmektedir.

12 Kızgın Adam Türkçe Dublaj İzle

3. Leon Sevginin Gücü

İçerik2-125x160

Sevginin gücü leon amerikada yaşamakta olan mathilda daha küçük yaşında ailesinin dağılmasıyla zor duruma düşmektedir. ailesine bir türlü kanı ısınmayan küçük kız onun için hayattaki en değerli kişi küçük kardeşidir. Kötü olan babası yasa dışı işlere girince şehrin mafyaları ailenin bütün fertlerini öldürecektir. Şans eseri dışarıya çıkan mathilda canını kurtaracaktır.

Leon Sevginin Gücü türkçe Dublaj İzle

Related Posts

Leave a Comment