Lenova Vibe X2 inceleme

by admin
lenova vibe x2

lenova vibe x2 Lenova firmasının orta sınıf kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği Lenova Vibe X2 beklentilerin üzerinde bir ürün olmuş, bunu en başta söylememiz gerekiyor. Şıklığının yanında güçlü ve iyi bir donanıma da sahip olmuş. En belirgin özelliği ise üç katmanlı yapısı gibi görünüyor ancak düşük fiyatına göre de oldukça avantajlı bir ürün.

İşlemci; MediaTek MT6595m bulunuyor. 2 GB Ram ve 32 GB’lık dâhili hafıza bulunan ürün beklentileri rahatlıkla karşılayabilecek durumda görünüyor. Power VR G600 grafik işlemcisi ile de oldukça hızlı.

120 gr ağırlığı ile 7,3 mm inceliği sayesinde Lenova Vibe X2 özellikle şık görüntüsü ile gerçek anlamda ön plana çıkan bir cihaz. Cihazın 5 inçlik ekranı 1080x 1920 MP bir çözünürlük sunuyor. Cihaz özellikle kendisi için inceliğini ön plana çıkartan bir yapıda. Buna karşın 441 PPI piksel yoğunluğu ise performans açısında da onun boş olmadığını göstermekte. 8 çekirdek hızı ise cihazın inceliğine karşın bu derece nasıl verim alınabildiği sorunu bizlere bir kez daha sorduruyor.

Renkli özel tasarımı ise farklı bir anlayış ile bütünleşerek bizlere en iyi sonucu sağladığını gösteriyor. Bunların yanında genç ve dinamik özellikler gösterebilen cihaza Battery Xtension sayesinde şarj bitti derdine son vermenizi sağlayan harika bir uygulama sizleri bekliyor. Hi-Fi hoparlör ve HİFİ Xtension ile doyumsuz bir ses deneyimi yaşayabileceksiniz. Loş ışıkta bile film ve video çekebilme özelliği ise oldukça değişik bir deneyimi size yaşatacaktır.

Related Posts

Leave a Comment