GTA V’in inanılmaz satış rakamları

by admin

Teknoloji haberleri ile karşınızdayız..

Henüz PC ve yeni nesil konsollar için süremü duyurulmayan GTA V’in Xbox 360 ve Playstation 3 sürümlerine toplam satış rakamları sosyal medyaya duyuruldu.

İçerik

Oyunun sadece ilk 3 gün içerisinde 1 milyar dolar gelir elde etmesi, maliyeti olan 250 milyon doları zaten gölgede bırakmış, ve ciddi kazanç elde edeceğini göstermişti.

Mayıs ayında yayınlanan sonuçlara göre toplamda 33 milyon adet satan Rockstar Games‘in başarılı oyunu GTA V, son eklenen verileriyle ile birlikte 34 milyona ulaştı.

PC ve yeni nesil konsollar için sürümü çıkarılacak olan GTA V’in çıkacak sürümleri ile birlikte 40 milyon adetin üzerine çıkması hedefleniyor.

Çıkacak sürüm ile birlikte PC, Playstation 4 ve Xbox One ile sonbaharda piyasaya sunum gerçekleşecek. Eğer satışlar bu düzeyde devam ederse GTA V, tüm zamanların en çok satan oyunu ünvanını koruyacak.

Çıkacak sürümün Türkiye’ye ulaşması da ayrı bir problem olabilir. Bizden size öneri, bilgisayarınızın oyunu kasmaması ve düzgün bir şekilde kaldırması için gerekli bakım ve güncellemeri yapın.

Related Posts

Leave a Comment