Apple MacBook Genel Özellikleri ve İncelemesi

by admin
apple macbook

apple macbook

Apple, MacBook Air ve MacBook Pro’ya ek olarak yepyeni bir MacBook modeli duyurdu. Apple ürünleri arasındaki en ince MacBook olan ve ülkemizde başlangıç fiyatı 4.299 TL olan MacBook, App kalitesi ve güveniyle birlikte oldukça büyük bir ilgi görüyor. Core M işlemcisiyle donatılmış ve 1.1 veya 1.2 GHz işlemci hızıyla çalışan MacBook, 8 GB DDR3 ram özelliğiyle birlikte üstün verim ve performanstan ödün vermeyenlere hitap edecek gibi gözüküyor. 12 inç boyutunda, 2304×1440 ekran çözünürlüğüyle sahip Retina ekranıyla birlikte mükemmel tasarımıyla teknoloji meraklılarının dikkatini çeken Apple MacBook, 16:10 en boy oranıyla da üstün görüntü kalitesi sunacak. Ayrıca MacBook’ların Gri, Gümüş ve Altın renklerinde satışa sunulması bekleniyor ve arkasında yer alan Apple elmasının ışıklandırma özelliği olmayacağı biliniyor.

 

Apple MacBook Teknik Özellikleri

0.92 kilogram ağırlığıyla, 256 GB depolama alanıyla ve üstün 8 GB DDR3 Rami ile mükemmel bir güven ve kalite sunan Apple MacBook üstün donanımsal özellikleriyle, Macbook Pro ve Macbook Air’in daha gelişmiş bir hâli olarak lanse ediliyor. Türkiye’de 4.299 TL başlangıç fiyatıyla piyasa da yerini alan Apple MacBook’lar meraklıları için çok cazip bir hâl alıyor.

 

Apple MacBook ile Farkı Yaşayın

Apple MacBook Türkiye’de 4.2999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Ancak bu fiyatın düşmesi bekleniyor. Üstün özellikleriyle kaliteyi, performansı ve verimi bir arada sunan Apple MacBook’lar ile sizde farkı göreceksiniz.

Related Posts

Leave a Comment