2014’ün Revizyon canavarı Maingear Pulse 14

by admin
Maingear Pulse 14

Üreticilerin masaüstü bilgisayarlarında ki geniş hareket alanını dizüstüne kaydıracak teknolojik gelişmelerin ilerlemesi ile yeni nesil bilgisayar üretimine başlamaları ve beraberinde gelişen dizüstü oyun bilgisayarları, kullanıcıların da bu yöne ilgi göstermelerinin en büyük nedenlerinden bir tanesi olarak gösterilebilir. Çünkü taşınabilir bir oyun zevki paha biçilemez. Tabi ki burada seçeceğiniz dizüstünün ne kadar kaliteli ve performans canavarı olduğunu belirlemek önemli. Bu anlamda bu gün sizlere tanıtacağımız Maingear Pulse 14 bünyesinde barındırdığı özellikler sayesinde bu alanda isminden uzun süre bahsettirmeye namzet. Gelin hep birlikte Maingear Pulse 14’ü mercek altına alalım.

MAİNGEAR PULSE 14Maingear Pulse 14 aslında 2013 yılında üretilmiş. Nvidia GeForce GTX 850M ekran kartının çıkması ile Full HD özelliğe güncellenerek tekrar karşımıza çıkan Maingear Pulse 14 isminin sonunda rakamların hakkını bu defa tam olarak vermiş gibi gözüküyor. Uzun pil ömrü ve HD görüntü kalitesi ile isminden söz ettirecek olan Maingear Pulse 14 başka ne gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor bakalım..

Maingear Pulse 14 Dış görüntüsüne söyleyecek sözümüz yok güzel bir tasarıma sahip, metaliğe çalan siyah rengi ve güzel duran gümüş renkli logosu ile sade ve şık bir duruş sergiliyor. Klavyede ışıklandırma sisteminin olmaması hanesine eksi olarak yazılabilir. Sabit diskinin boyutu 500 GB olup tasarımı hibrit özellikler içeriyor. SSD önbelleğine 8 GB’lik bir kısım bırakılmış.


Maingear Pulse 14 iyi bir oyun performansına sahip, i7 işlemci ve 8 GB RAM ile üst seviye grafiklerden güzel sonuçlar alabilirsiniz. 4 çekirdekli işlemciye sahip olan Maingear Pulse 14, turbo modda ise maksimum 3.2 Ghz hıza ulaşabiliyor. Maingear Pulse 14’ün daha detaylı teknik özelliklerine  buradan bakabilirsiniz.

Maingear Pulse 14’ün dikkat çeken bir noktası var ki üst seviye çalışmalarda 2 buçuk saate yakın pil ömrünün dayanması. Bu da 2 saatten fazla kesintisiz oyun zevki demek ki, Maingear Pulse 14 üreticileri bu noktada çok iyi iş çıkarmış. Sonuç olarak HD görüntü kalitesine sahip bir oyun bilgisayarı arıyorsanız, klavye aksamındaki bazı tasarım kusurlarını görmezden gelmek kaydı ile Maingear Pulse 14 aradığınız dizüstü olabilir.

 

Related Posts

Leave a Comment